Od kilku lat razem prowadzimy biuro nieruchomości – ale naszą największą wspólną pasją są wnętrza. Od lat remontujemy, aranżujemy i urządzamy mieszkania i domy. Pomysł na home staging dojrzewał w nas powoli. Każdego dnia mieliśmy do czynienia z interesującymi nieruchomościami, które niestety były prezentowane w niekorzystny sposób. Postanowiliśmy to zmienić i oferować tylko dobrze przygotowane mieszkania i domy. Wierzymy, że home staging działa. Mamy na to mocne dowody. Nieruchomości przez nas przygotowane sprzedają się niemal na pniu. Dzięki doświadczeniu w obrocie  nieruchomościami potrafimy postawić prawidłowe diagnozy i zaproponować najlepsze rozwiązania

Anna Gocłowska
Home stagerka, licencjonowany pośrednik w obrocie nieruchomościami z kilkunastoletnim doświadczeniem, wielbicielka literatury, psów i projektów DIY oraz aranżacji wnętrz. Z wykształcenia socjolog, z natury „organizator i koordynator wszystkiego”. Dla niej nie ma rzeczy nie do załatwienia.

Andrzej Gocłowski
Z wykształcenia inżynier transportu i logistyk, z zamiłowania fotograf, muzyk, fan nowinek technologicznych. Zapalony rowerzysta. Złota raczka – majsterkowicz, który zrobi coś z niczego i naprawi nienaprawialne. Specjalizuje się w marketingu i fotografii nieruchomości.